Atasay’dan Erkeklere özel Vive Le ROI

25 Nisan 2014 10:31

Atasay’ın stiline özen gösteren erkekleri düşünerek hazırladığı yepyeni markası “Vive Le ROI” erkeklerin sahip oldukları güç, cesaret ve asaletin simgesi olacak.

Pek çok farklı kültür tarafından benimsenmiş tarihsel bir figür olan, yüceliğin ve özgürlüğün simgesi “Çift Başlı Kartal”ın özel karartma tekniğiyle tasarlandığı Vive Le ROI kırmızı/rose altın ham deri bileklik, siyah pırlanta ve siyah safirin ahenkli dansını heykelsi bir formda simgeliyor. İnce detayların kusursuz el işçiliğinde hayat bulduğu, çift sıra bileği saran yapısıyla hem maskülen hem trendy havaya sahip Vive Le ROI bileklik, bu yaz erkeklerin gözdesi olmaya aday.

Stilini Osmanlı, Anadolu esintileri ya da dini motiflerle bütünlemek isteyen, casual tarz sahibi erkekler için hazırlanan Vive Le ROI’nin koleksiyonlarındaki kahverengi, beyaz ve siyah pırlantalarla süslü altın, gümüş ve çelik tasarımlarda kullanılan elmas, safir, yakut ve ruby taşları oldukça dikkat çekiyor. Vive Le ROI’nin koleksiyonlarında yer alan diğer parçalar arasında; yüzük, kol düğmesi, kelepçe/ipli/abanoz bileklikler, klasik bileklikler, şambala, tesbih, kolye, gözlük askısı, küpe, kitap ayracı, sipsi ve anahtarlık bulunuyor.

HABER, Kısa Haber, MODA, MODA ERKEK

Related Posts

Comments are closed.

« »