APPLE WATCH GOLDEN DREAMS

15 Temmuz 2015 11:50

Apple Watch, Golden Dreams modeli ile teknolojisine İsviçreli oyma ustalarının imzasını attırarak daha şık ve kişiselleştirilmiş modeller yarattı.

Ülkemizde şubat ayından itibaren var olan Apple Watch; deri, altın ile lüks iPhone kılıfları tasarımında ve üretiminde iddialı olan Cenevreli firma Golden Dreams ile işbirliği yaptı. Apple’ın merakla beklenen Apple Watch giyilebilir teknolojisi, markanın tasarım DNA’sında ciddi bir farklılık yarattı. Golden Dreams, lüks dizaynı ile el oyması kasayı 38 ve 42 mm olarak uyguladı.

Yenilikçi teknolojiyle yaratılan Apple Watch, işleme ustalarının detaycı ve ince dokunuşları ile adeta lüksü ve estetiği sembolleştirdi. İsviçreli saatçilerin mekaniği giyilebilir teknolojiye yakınlaştırma çalışmalarının adeta sevimli bir karşı atağı. Her saatin farklı bir işlemesi ve dış tasarımı var, böylece ürün ustaca kişiselleştirilebiliyor.

Golden Dreams tüm yapılan el işçiliği ve kişisel desenlerin yanı sıra, daha da farklı modelleri sevenler için, elmas ve pırlanta işlemeli modellerini de sunuyor. Ayrıca sıcak baskı uygulaması ile deri kayışına altın işleyerek daha şık hale de getirilebiliyor. Her Golden Dream Apple Watch’un el yapımı olan kayışları timsah, piton, deve kuşu derisinden oluşuyor ve 160 değişik renk skalasına sahip. Saatlerin kasası 18 karat beyaz veya kırmızı altından oluşuyor. Kayışının tokası ise 24 ayar altın ile kaplı.

Manşet, SAAT

Related Posts

Comments are closed.

« »