Altın Küre Ödül Töreni’nde Jaeger – LeCoultre Işıltısı

13 Ocak 2015 16:44

Dünyaca ünlü isimler Diane Kruger, Clive Owen ve Jeremy Renner Los Angeles’ta düzenlenen Altın Küre Ödül Töreni’nde Jaeger-LeCoultre saatleriyle kırmızı halıda objektiflere poz verdi.

attends the 72nd Annual Golden Globe Awards at The Beverly HiltoFilm ve televizyon dizilerine verilen 72. Altın Küre Ödülleri sahiplerini buldu. Böylesine önemli bir gecede sanatın yetenekli isimlerinin bileklerinin Jaeger-LeCoultre saatleri süsledi. Film sanatına katkı sağlayan isimleri destekleyen markanın kadın koleksiyonunun yüzü Diane Kruger, ödül törenine Jaeger-LeCoultre Joaillerie 101 Art Deco saatiyle katıldı. Zarif boyutu sayesinde kadınlar için mükemmel bir mücevher olan model, dünyanın en küçük mekanik mekanizmasına ev sahipliği yapıyor.

“The Knick” dizisindeki rolüyle En İyi Erkek Oyuncu dalında aday olan, markanın bir diğer dost yüzü Clive Owen da törende Jaeger-LeCoultre Master Grande Tradition Tourbillon saatini takmayı tercih etti. Jeremy Renner ise Master Ultra Thin ile nitelikli işçilik ve zevki harmanlamayı başarmıştı.

 

HABER, Manşet

Related Posts

Comments are closed.

« »