ALPINA’dan İki Yeni “Startimer Pilot Big Date”

23 Mart 2015 12:22

Alpina, askeri ve pilot saatlerinin resmi tedarikçisi olma konusundaki deneyimini hem profesyonel hem de özel pilotlar tarafından beğeniyle karşılanan bir çizgiye sahip ikonik Startimer Pilot ürünleri arasına iki yeni versiyon daha eklemek için kullandı.

Yeni Startimer Pilot Chronograph Big Date’ler Alpina Startimer ürünlerinin ayırt edici özelliği olarak bilinen mükemmel okunabilirlik sağlayan kadran tasarımına sahip.  Bu yeni tasarımlar için 1970’lerdeki Alpina Pilot kadranlarından ilham alınarak uyum sağlamak için kronograf sayacı gümüş ile parlatılmış. Değişmez kırmızı Alpina üçgen imzası kronograf kolu üzerindeki geleneksel pozisyonunda yer alıyor. Askeri yeşil deri kayışın yanı sıra metal bilezik ile tamamlanmış modeli de bulunuyor. 44 mm çapındaki paslanmaz çelik kasa anti-reflektif kaplaması ile çizilmez safir kristal camla korunuyor. 100 m/330 fit’e kadar su geçirmezlik özelliği bulunan Startimer Pilot Chronograph Big Date serinin diğer modellerinde olduğu gibi AL-372 yüksek hassasiyetli İsviçre quartz kronograf makine kullanıyor.

Startimer Pilot Big Date

Serinin iki yeni saati  koyu lacivert yeni kadran tasarımı ile sunuluyor. Beyaz indeksler ve parlatılmış saniye sayacı ile kadranla kontrast oluşturması sağlandı. Kronograf versiyondaki Startimer Pilot Big Date 44 mm iki parçadan oluşan kasa, anti-reflektif kaplama ile çizilmez safir cam, kilitli pilot tepesi ve saat 6 pozisyonunda yer alan büyük tarih göstergesi ile sunuluyor. Alpina Startimer Pilot Big Date yüksek hassasiyetli İsviçre quartz kronograf AL-280 makineye sahip.

 

AL-372BS4S6 AL-372BS4S6B

 

Kısa Haber

Related Posts

Comments are closed.

« »