69. VENEDİK FİLM FESTİVALİ

10 Eylül 2012 11:44

Altın Aslan Ödüllü Venedik Film Festivali bu yıl Jaeger-LeCoultre‘un sponsorluk şemsiyesi altında yapıldı.

Polish actress Kasia Smutniak, patroness of the 69th Venice Film Festival in Venice, waves aboard a boat in Venice

Kırmızı halı üzerindeki şıklığı tam özlediğimiz anda 69. Venedik Film Festivali yardımımıza yetişti. Yüksek saatçilik markası Jaeger-LeCoultre’un sponsorlunğunda gerçekleşen festivalin en önemli anı olan Altın Aslan Ödülü, bu sefer markanın organizasyona özel olarak hazırladığı sürpriz ile sunuldu. Ödül kazananlara, kişiselleştirilmiş ve organizasyona özel hazırlanmış Jaeger-LeCoultre Reverso saat hediye edildi. Saatlerde, el işçiliği ile yapılan, Venedik’i sembolize eden bir aslan işlemesi yer alıyor. Koreli Yönetmen Kim Ki-Duk En İyi Film Dalında Atın Aslan, Amerikalı aktör Philip Seymour Hoffman En İyi Erkek Oyuncu dalında Coppa Volpi Ödülü’ne layık görüldü.

Film gösterimleri, partiler ve çeşitli organizasyonlardaki katılımcılar, kıyafetleri ve takıları ile ilk önce merak daha sonra hayranlık uyandırdılar. Kırmızı halı üzerinde kimin ne giyip, hangi takılarla boy göstereceği çok önemli bir bekleyişti. Yıldızlar, bu sürece değecek kadar göz kamaştırıcı görsel ziyafet sundular.

 

"Spring Breakers" Premiere - The 69th Venice Film Festival

 

 

 

 

Amerikalı genç oyuncu Selena Gomez, 69. Venedik film festivalinde kırmızı halı üzerinde yürürken sadeliğin sıcaklığına sığınanlardan. Vanilya rengi elbisesini  Lorraine Schwartz mücevheri ile tamamlamış.

 

 

 

 

Bond kızlarından Olga Kurylenko  Venedik Film Festivalinde kırmızı halı üzerinde yürürken kendine eşlik etmesi için David Morris micro-set pırlantalı mücevherlerini tercih etti. Üç sıra yuvarlak  pırlantalarla oluşturulan sallantılı küpenin ucunda armut şeklinde daha büyük birer pırlanta tasarımı güçlendirmiş. Spiral bileklik ise oval şekilli pırlantalardan oluşuyor.

 

Aktor Pierce Brosnan’ın tercihi, kare pembe altın Jeager-LeCoultre. Jeager LeCoultre’un festivale özel ürettiği saatin arkasında Venedik sembolü  aslan gravürü işlenmiş.

 

Jaeger-LeCoultre’un sponsorluğunda yapılan Venedik film festivalinde,  Rendez-Vous koleksiyonun galasında  film yıldızı Zhao Wei  markanın şıklığını kolunda taşıdı.

 

İtalyan  aktirist Cristiana Capotondi  gecenin pırıltısını Jaeger LeCoultre ile yansıtıyor.

 

Charmeuses

Kate Hudson, muhteşem galaya Faberge mücevher takımı ile katılmayı tercih etti. Charmeuse Créoles küpeler, Charmeuse Blanche yüzük ve Charmeuse  bileklik takım markanın yüksek mücevhercilik örneklerinden olan Le Fabuleuses kolleksiyonuna ait, Les Fauves serisi. Tek üretim olan eşsiz tasarımlar, 18 karat sarı altın üzerine mıhlanmış göz kamaştırıcı pırlantalardan oluşuyor.

 

 

 

 

 

 

Gwyneth Paltrow

 

 

Güzel oyuncu Gwyneth Paltrow kırmızı halıların vazgeçilmez isimlerinden. Katıldığı her organizasyona sadeliği ve güzelliği ile renk katıyor. Açık pembe Prada elbisesi, sarı altın üzerine pırlantalarla süslenmiş yüksek mücevhercilik Bulgari küpeleri ile büyüleyici.

 

 

 

 

Ashley Benson, Şikagolu tasarımcı Dana Rebecca’nın özel üretim 10,120.00 $ değerindeki,  kuvars ve pırlanta  küpeleri tercih etti.

 

"Spring Breakers" Premiere - The 69th Venice Film Festival

 

 

 

 

 

Vanessa Hudgens, Le Vian’ın çikolata ve vanilya pırlanta mücevherini tercih etti.

 

 

 

 

 

FIAMMETTA-CICOGNAchannel

 

 

 

 

Fiammetta Cicogna, buğulu gözlerinin ışığını Swarovski kristal küpeleri ile birleştirmiş.

 

 

 

 

 

 

The Iceman Premiere

 

 

 

 

Winona Ryder şık bir sadelik içerisinde.

 

 

 

 

FESTİVAL

Related Posts

Comments are closed.

»