66. CANNES FILM FESTİVALİ YİNE GÖZ KAMAŞTIRICIYDI

18 Aralık 2013 10:13

Her yıl merakla beklenen kırmızı halı törenleri en son 66. Cannes Film Festivali’nde birbirinden şık ünlülerin geçişine tanıklık etti.

66. kez kapılarını açan Cannes Film festivali, kırmızı halı üzerinde bir birinden şık ünlüleri ve özel tanıtım geceleri ile konuşuldu. Özellikle kıyafetler bu yılın abiye tarzını belirledi.  Ünlüleri yalnız bırakmayan , hatta onlardan daha ünlü olan markalar bu festival için ya özel koleksiyonlar sundular ya da koleksiyonlarının en alımlı ve seçkinlerini kırmızı halı üzerinde göz kamaştırmasına olanak sağladılar.

 

CHOPARD 2013 KOLEKSİYONU: Romantizmin 15. Yılı

Cannes film festivalinin 66.yılında, Chopard 15. yaşını  romantizm temalı koleksiyonunu festivalde tanıttı.

Chopard, film festivalleri kırmızı halı organizasyonlarının aranan en önemli markalarından. Bu yılda 15. yıldönümünü kutlarken, markanın artistik direktörü ve aynı zamanda eş başkanı olan Caroline Scheufele büyük aşk hikâyelerine itafen yeni koleksiyon tasarladı. Aşkın evrenselliğinden yola çıkan tasarımlar, yumuşak renkleri ile en güzel duyulara dokunmayı amaçlıyor. Festivalinin 60. yılından beri  Chopard haute joalerie koleksiyonu  tasarımlarını Can’da görüyoruz. Bu yıl festivalin 66. yılı şerefine 66 yeni koleksiyon sundu.

 

De GRISIGONO’DA  TEK SES: RENKLER

De Grisigono, kırmızı halı üzerinde bu yıl daha da renkliydi. Marka bu vesile ile 20. yılını birbirinden alımlı sanatçılarla kutladı.

 MONTBLANC

 

 

FESTİVAL, MÜCEVHER, YAŞAM

Related Posts

Comments are closed.

« »