65.CANNES FİLM FESTİVALİ

17 Aralık 2012 15:12

Her yıl heyecanla beklenen dünyanın en önemli film festivallerinden biri olan Cannes film festivali, 65. kez kapılarını açarken, birçok ünlü isim takıları ile kırmızı halı üzerinde dikkat çekti.

Amerikalı Wes Anderson’un Moonrise Kingdom filminin gösterimi  ile başlayan 65.Cannes film festivalde 22 film yer aldı. Ayrıca festivalin bu yılki logosu Marlyn Monroe’nun  siyah beyaz fotoğrafı atlanmayacak önemli ayrıntılardan oldu.

Festival süresince yine dikkatleri filmlerden çok ünlüler üzerinde topladı. Sanatçılar kadar ilgi gören diğer önemli bir konu , taşıdıkları markalar idi.  Festival süresince ünlülerin görücüye çıktıkları organizasyonlarda,  hangi takıyı veya saati tercih ettiklerini sizler için  araştırdık.

 

CARTIER

"The Paperboy" Premiere - 65th Annual Cannes Film Festival

 

 

 

 

 

Herzaman seçkin ve detaycı olan aktirist, beğenilerinde de bunu yansıtıyor. Tenine uygun gülkurusu rengi elbisesi ile tüm kibarlığı ile boy gösterirken, güzelliğine Cartier eşlik ediyor.

 

 

 

Once Upon A Time  Premiere - 65th Annual Cannes Film Festival

 

 

 

Charlotte Casiraghi  ‘Once Upon A Time’ premierine büyüleyen  sadeliği ve onu bütünleyen Cartier küpeleri ile katıldı.

 

 

 

 

 

 

JAEGER – LeCOULTRE

3-Carmen_Chaplin_wearing_a_Jaeger-LeCoultre_reverso_ultra-thin,_Cannes_May_17._Charly_Hel_027

 

 

 

 

Ünlü oyuncu Carmen Chaplin’in gecedeki neşesini pembe altın  Grande Reverso Lady Ultra Thin ile renklendirdi.

 

 

 

 

 

Herzaman sade şıklığı tercih eden bir sanatçı Innes de La Fressange. Ama bu özel günde tercih ettiği  Jaeger-LeCoultre’nin 1948 geleneksel bir modelinin güzelliği herşeyin önüne geçmiş.

Festivalin en şık yıldızlarından olan  Sarah Gadon’a kırmızı halı üzerinde Jaeger-LeCoultre’nin büyüleyici kol saati eşlik etti. ‘The Sapphires’ filminin prömiyerinde Jaeger-LeCoultre’nin efsanevi saati 101 Feuille’yi tercih etti.

Clive Owen  önemli gecede kendisine eşlik etmesi için Jaeger-LeCoultre Master ultra Thin Tourbillon’u seçti.

Diana Kruger,   aksesuarı ve zarif elbisesi ile  bir prenses zarafeti içerisinde. Tabi bu muhteşem görüntüyü tamamlamak için efsanevi markanın geleneksel bir  modelini tercih etmiş.

 

CHOPARD

EVA HERZIGOVA

 

 

 

 

Eva Herzigova’nın, Cannes film festivalinde su damlası şeklinde  taşlarla işlemeli kıyafeti  ve dekoltesinin uyumu çok beğeni topladı. Ayrıca elbisenin göğüs kollarındaki şeffaf geçişler somon renginin güzelliğinin altını çizmiş. Marily Monroe’nun güzelliğinden ilham alınarak tasarlanan Chopard takıları gerdanlık ve onunla uyumlu küpelerinden oluşuyor.

 

 

 

 

MONTBLANC

Nastassja Kinski Montblanc’nın limitli mücevherlerinden  Princesse Grace de Monaco serisinden  pırlanta ve yakuttan oluşan bir seti tercih etmiş.

Alysson Paradis ise duru güzelliğini  Princesse Grace de Monaco serisinden kolye ile canlandırmış.

 

de GRISIGONE

deGrisigono,  yüksek mücevherciliği ile taşlara herzaman farklı bir hayat kazandırıyor. Cannes film festivalinde  de ünlülerin tercih ettiği marka oldu.

IRINA SHAYK

 

 

 

 

Top model  Irina Shayk, taktığı  zümrüt ve pırlantalardan oluşan  muhteşem küpe gözlerinin rengi ile çok uyumlu.

 

 

 

 

 

IWC Schaffhausen

Karolina Kurkova, festival süresince IWC Shaffhausen’in özel olarak düzenlediği geceye katıldı .

Aktör Eric Dane ve Ray Liotta , IWC film yapımcıları gecesinde, karizmalarına eşlik eden IWC saatleri ile.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FESTİVAL

Related Posts

Comments are closed.

« »