37 Farklı Zaman Dilimi ile Vacheron Constantin “PATRIMONY TRADITIONNELLE WORLD TIME”

4 Aralık 2014 10:38

Vacheron Constantin’in önemli bir komplikasyonu olan “World Time” yeni modeli “Patrimony Traditionnelle World Time” ile yapımevinin koleksiyonuna dahil ediliyor. Model, serinin son geliştirilen ürünü olmasının yanı sıra 37 farklı zaman dilimini göstermesiyle dikkat çekiyor.

Traditionnelle World Time Collection Excellence Platine  1

Vacheron Constantin, uluslararası zaman dilimlerini gösteren kol saatleriyle koleksiyonerler ve saat tutkunları tarafından takip edilecek büyük bir seri yarattı. “Patrimony Traditionnelle World Time” de bu serinin sonuncu üyesi. Marka olarak dünyaya açılma konusunda öncü olan Vacheron Constantin, zengin tarihçesinin izlerini yeni tasarımına taşıdı. Geçmişten bugüne istisnai saatleri sahiplerine teslim etmek amacıyla, Jean-Marc Vacheron ve vârislerinin, dünyanın dört bir yanını dolaşmış olmalarından dolayı Patrimony Traditionnelle World Time “Seyahat” temasıyla birebir ilişkili.

Patrimony Traditionnelle World Time, 37 farklı zaman dilimiyle serinin en kapsamlı tasarımı olma özelliğinde. Göstergesi 3 kadrandan oluşuyor; gece ve gündüzü temsil eden degrade safir kadran, “Lambert projector” haritalı metal kadran ve dakikaları gösteren bir metal halka. Yaklaşık 40 saatlik bir güç rezervine sahip. 2460 WT adlı yeni bir kalibresi ve otomatik mekanizması var. Cenevre Mührü’ne sahip pembe altın “World Time”, dünyanın bütün bölgelerindeki saatlerin aynı anda görülebilmesine olanak sağlıyor.

[KGVID width=”717″ height=”538″]http://www.smluxuria.net/video/2014/04-12/Vacheron_Constantin_-_Patrimony_Traditionnelle_World_Time.mp4[/KGVID]

[KGVID width=”717″ height=”538″]http://www.smluxuria.net/video/2014/04-12/vacheron.mp4[/KGVID]

Manşet, SAAT

Related Posts

Comments are closed.

« »