35. Uluslararası İstanbul Boat Show

6 Ekim 2015 17:39

Lüks ve göz kamaştırıcı tasarım harikası tekneler, bu yıl 35’nci yaşını kutlayan Uluslararası İstanbul Boat Show’da yerlerini birer birer alırken, altı gün boyunca sürecek organizasyonda ziyaretçiler için de özel etkinlikler düzenlendi.

Deniz tutkunları, 6-11 Ekim tarihleri arasında Pendik Marintürk İstanbul City Port’ta düzenlenecek olan Uluslararası Istanbul Boat Show’a akın etti. Dünyanın ve ülkemizin en büyük ve önemli firmaları tarafından tasarlanan tasarım harikası tekneler,  Türkiye’nin deniz üzerinde düzenlenen tek marin fuarında sahiplerine kavuşarak mavi sulara açılıyor. Boat Show’a 600’den fazla marka, 200’ün üzerinde firma, 250’nin üzerinde tekne ve 20’yi aşkın farklı ülkeden 20 binden fazla ziyaretçinin katılması bekleniyor.

Her yıl yaklaşık 1 milyon yat düzenli olarak Akdeniz’i geziyor. Bu talebin yüzde 50’sini karşılamayı hedefleyen Türkiye için, ülkemizde deniz üzerinde düzenlenen tek marin fuarı olan Uluslararası Istanbul Boat Show stratejik önem taşıyor.

En pahalı tekne 3.670.000 sterlin…

Boat Show’un göz kamaştıran portföyünde yer alan en pahalı tekne, tamamlanmış mobilyaları ve gelişmiş teknolojik donanımı ile yat sahibine ve misafirlerine mahremiyet ve lüksü birlikte sunan 3,670,000.00 sterlin değerindeki Sunseeker 86 Yacht. Her beğeniye uygun teknelerin yer aldığı Boat Show’daki en ucuz tekne ise 785 USD.

Ayrıca bu yıl 35’inci yaşını giren Boat Show yeni yaşını ziyaretçileri için düzenlediği çok özel etkinlikler ile kutlanıyor. Deniz tutkunu işadamlarının deneyimlerini anlatacağı Fortune CEO Marin Sohbetleri, Boat Show’da yeni bir geleneğin başlangıcı olacak. Hem denizde hem de karada hareketten hoşlananlar için Boat Show’un etkinlik sponsoru Vira Yatçılık Yelken Okulu’nun uzman ve deneyimli ekipleri tarafından verilecek başlangıç düzeyince ücretsiz yelken, kürek, sörf, paddle board dersleri, deniz sporlarını merak eden ama deneyimleme fırsatı bulamayan ziyaretçiler için Boat Show’da sunulan fırsatlar arasında yer alıyor.

 

 

Manşet

Related Posts

Comments are closed.

« »