2015 Vail Dünya Kayak Şampiyonası

10 Şubat 2015 11:19

İsviçreli lüks spor saat üreticisi Alpina’nın reklam yüzü olan Slovenyalı sporcu Tina Maze, Vail’de düzenlenen 2015 Dünya Kayak Şampiyonası’nda yarıştı. Gümüş madalya almaya hak kazanan başarılı sporcuya destek için orada olan Alpina, aynı zamanda Tina Maze ile birlikte yeni kadın koleksiyonu Comtesse’yi tanıttı.

2015 Dünya Kayak Şampiyonası’nda yarışan Alpina saatlerinin reklam yüzü Tina Maze, gümüş madalya almaya hak kazandı. Marka elçisi Maze’ye destek vermek için Colorado’da bulunan Vail’e giden Alpina, bir dizi mekanik saatten oluşan yeni kadın saati koleksiyonu Comtesse’yi de tanıtma fırsatı buldu. Alpina CEO’su Guido Benedini, “ Tina Maze, inanılmaz bir atlet ve dünya genelinde kadınlar için gerçek bir rol model. Biz burada kendisiyle birlikte markamızın yeni Comtesse koleksiyonunu tanıtmaktan ötürü onur duyuyoruz.” dedi. 1920’lerden itibaren kadınlar için ince spor saatler tasarlayan marka, Comtesse koleksiyonunu ilk olarak 1963 yılında sunmuştu. Bugün yenilenen yüzüyle tekrar karşımızda olan seri, sportifliğin ve şıklığın keyifli uyumunu sergiliyor. Beş modelden oluşan yeni koleksiyon zarif ancak bir o kadar da güçlü görünüme sahip. Paslanmaz çelik üretimi modellerin tümü 100 metre su geçirmezlik özelliğine sahip; rafine bir desenin uygulandığı kadranların üzerinde markanın üçgen sembolü yer alıyor.

 

Alpina_Watches_2015_Comtesse_Sport_AL-525STD2C6 Alpina_Watches_2015_Comtesse_Sport_AL-525STD2C6B Alpina_Watches_2015_Comtesse_Sport_AL-525STD2CD3B Alpina_Watches_Tina_Maze_Comtesse_Sport_2_Photo-Credit_Agence-Zoom Alpina_Watches_Tina_Maze_Comtesse_Sport_4_Photo-Credit_Agence-Zoom

Manşet, SAAT

Related Posts

Comments are closed.

« »