2014 OSCAR ÖDÜLLERI TÖRENI’NDE JAEGER-LECOULTRE FARKI!

23 Mayıs 2014 17:34

2014 Oscar Ödülleri Töreni’nde Ünlülerin Tercihi Yine Jaeger-LeCoultre Oldu!

Üst düzey saatçiliği eşsiz ve zarif tasarımlarıyla hayranlık uyandıran, İsviçre’nin en prestijli saat markalarından Jaeger-LeCoultre, 2014 Oscar Ödülleri Töreni’nde starların tercihi oldu. Törende; saat severlerin takdir ettiği, saat ustalarının ise yeteneklerini sergilediği tüm teknik özellikleri çağdaş bir şekilde yorumlayan Jaeger-Lecoultre  Master Ultra Thin 41 modeli, aktör Jeremy Renner’ın tercihi idi.

Isis Samassa, Bianca Brandolini d'Adda, Laurent Vinay, Dolores Chaplin, Carmen Chaplin, Linh Dan Pham - The Tramp 100. Yil Kutlamalarinda Carmen Chaplin ve Jaeger-LeCoultre Iletisim Direktoru Laurent Vinay 86th Annual Academy Awards - People Magazine Arrivals Jaeger-LeCoultre Master Ultra Thin 41_SS

Sinemanın sadık destekçisi Jaeger-LeCoultre, Charlie Chaplin’in torunları Carmen Chaplin ve Dolores Chaplin’in sessiz sinemanın başyapıtı sayılan “The Tramp” filminin 100. Yıl kutlamalarına katıldı. Muhteşem gecede Carmen Chaplin’in bileğini Jaeger-LeCoultre Vintage bir mücevher saat süslüyordu.

Carmen Chaplin ve Dolores Chaplin evsahipliğindeki bu özel geceye katılan isimler arasında Dita Von Teese, Isis Samassa, Laura Harring, Lawrence Bender, Linh-Dan Pham, Paz Vega ve Poppy Delevingne yer aldı.

 

YAŞAM

Related Posts

Comments are closed.

« »