125 Yıllık Birikimin Yenilikçi Yansıması: TravelTec FourX

23 Ocak 2014 16:37

TravelTec FourXCarl F. Bucherer, 125 yıllık birikimini markanın dokusuyla birebir örtüşen incelikte bir modelde yansıtıyor: TravelTec FourX

Carl F. Bucherer, 125 yıllık bir tecrübeyle bugün; estetiği, teknolojiyi yorumlama biçimi tartışma götürmez biçimde başarılı modeller yaratıyor. Modern-klasik ve değerli taşlarla bezeli modeller yaratan marka, 125. yıla özel Jubilee koleksiyonunda bu yıla ithafen özel bir üretim yapmış:  Patravi TravelTec FourX.

İleri teknoloji, yüksek kalite

Seyahat sevenler için özel olarak üretilen model ilk olarak 2006 yılında tanıtılmış ve o dönem, kasa ve mekanizmaya entegre olan üç ayrı zaman dilimini aynı anda belirten göstergeleri ile bir yeniliğe imza atmıştı. Bugün bu yenilikçi yaklaşım, yüksek kaliteli titanyum, son derece dayanıklı kauçuk ile geliştirilmiş.

Carl F. Bucherer markasının dokusuna uygun olarak tasarlanan Patravi TravelTec FourX, çerçevesinin içerisinde 24 saat zamanı gösterme özelliğine sahip. Ayrıca saat 10 konumunda bulunan tepe, bir kez basıldığında yönü gösteriyor. Model, 2013’e özgü olarak kasa arkasında sınırlı üretim olduğu bilgisini taşıyor.

TravelTec FourX

 

SAAT

Related Posts

Comments are closed.

« »