12 YILLIK İŞBİRLİĞİ ÜRÜNÜ: FREDERIQUE CONSTANT VINTAGE RALLY

7 Ekim 2016 14:17

Frederique Constant, Austin Healey arabalarıyla kurduğu uzun birlikteliğini Vintage Rally koleksiyonuna dâhil ettiği limitli yeni saati ile kutluyor. 

Klasik arabalar ve mekanik saatlerin mükemmel uyumu ikisinin de güvenilir, değerli ve sofistike olmasından geliyor. Austin Healey’i tasarlayan mühendisler gibi, Frederique Constant tasarımcıları da zamansız mekanizmalar ve mükemmel mühendislik için tutkuyla çalışıyor. Healey arabalarıyla 12 yıldır iş birliği yapan Frederique Constant, ilhamını tarihteki en güzel İngiliz spor arabalarından biri olan Austin Healey’den alan yeni Vintage Rally saatini tanıttı.

Saatler Healey NOJ393 minyatür araba modeliyle satışa sunuluyor

40 mm boyutunda parlak 3 parçalı paslanmaz çelik veya rose gold kasa olarak sunulan saatlerin kadranındaki renkli çember, arabaların tekerlerini referans alarak göz kırpıyor. 3 yönünde tarih göstergesi, 6 yönünde ise Healey logosu bulunan kadran, Superluminova kaplı Arap numaraları ve ibreler ile tamamlanıyor.

Austin Healey performansında olduğu gibi, Frederique Constant FC-303 otomatik makinesi kalite ve dakikliğin arkasında yatan güç. İsviçre yapımı kalibre, saatte 28000 VPH frekansında atıyor ve 38 saatlik güç rezervi sağlıyor. Bu yeni saatler koyu yeşil deri ile bileğe sabitleniyor. Sportif bir cazibe kazandıran kırmızı veya beyaz dikiş seçeneği ise tamamen kullanıcısının tercihine bırakılmış. 2888 parça limitli saatin arka kapaklarında Healey arabası ve saatin özel numarası işlenmiş. Son olarak, her bir saat mükemmel dizaynı olan hediye kutusu ve Healey NOJ393 minyatür araba modeliyle sunuluyor.

Frederique Constant ayrıca bu birlikteliğin parçası olarak, French Healey Club’tan 80 tutkulu araba meraklısını Cenevre’deki fabrikasında ağırlamaktan onur duyduğunu açıkladı.

HABER, Manşet

Related Posts

Comments are closed.

« »